Як не стати жертвою шахраїв, бронюючи пасажирські перевезення Україна-Нідерланди, Україна-Німеччина, Україна-Бельгія у приватних перевізників

від | Тра 6, 2023 | Новини | 0 коментарів

Як не стати жертвою шахраїв, бронюючи пасажирські перевезення Україна – Нідерланди, Україна – Німеччина, Україна – Бельгія у приватних перевізників

На сьогодні почастішали випадки шахрайських дій, пов’язаних з купівлею/бронюванням квитків з України у Європу та навпаки, і пасажирські перевезення Україна – Бельгія, Україна – Німеччина, Україна – Нідерланди тут не виключення.

Зумовлено це, насамперед, тим, що кожний перевізник у Європу (не секрет, що цим займаємося і ми) рекламує свої послуги як у соціальних мережах, так і всюди де це можливо). Зловмисники, маючи у вільному доступі інформацію про перевізників, копіюють логотипи, підроблюють візитки, пишуть від їх імені потенційним клієнтам, представляться помічниками / менеджерами / представниками / агентами перевізника тощо аби тільки заволодіти коштами обраної жертви.

україна-нідерланди

Ми неодноразово були свідками того, як люди шукаючи вигідніші пропозиції поїздки, наприклад на автобус Німеччина Україна, чи будь-який інший маршрут ставали жертвами шахраїв. Цю тему нами було досліджено проблему обману пасажирів та розроблено маленьку пам’ятку, яка повинна Вас уберегти від шахраїв

україна-німеччина
  1. Вам написали у одному з месенджерів, але, при спробі зателефонувати опоненту, по ту сторону інтернет мережі ніхто на відповідає, однак при цьому ведеться активна переписка. Зрозумійте – говорити з Вами ніхто і не буде, бо не має змоги, перебуваючи у місцях позбавлення волі.
  2. Занижена вартість проїзду. Часто шахраї її спеціально занижують, щоб клієнт 100% “клюнув” на вигідну ціну, мотивуючи догрузкою, останнім місцем у авто тощо. Але “безкоштовний сир буває тільки в мишоловці”. Це ніякий не перевізник і після відправки йому коштів він Вам точно більше набридати не буде.
  3. Вам пропонують поїздку із новоствореного акаунта у соціальній мережі. Багато добросовісних перевізників чи диспетчерів “піклуються” про свою репутацію і переписку ведуть з основних акаунтів, хоча і розповсюдження реклами може відбуватися з нових акаунтів. Найкращий варіант у даній ситуації – зайти в профіль та пошукати в стрічці (на стіні акаунта) попередні пости. Якщо людина має якесь відношення до пасажирських перевезень – то там мають бути відповідні публікації. Однак найдієвіший варіант – телефонний дзвінок і жива розмова.
україна-бельгія
  1. Відсутність інформації про перевізника в інтернеті. Багато недобросовісних перевізників та шахраїв час від часу змінюють назви своїх “а-ля компаній”. І перше, це через втрату довіри до попередніх назв. Тому доцільно перевірити такого перевізника ввівши дані в Google та інших сервісах перевірки мобільних номерів (Ви всі їх і так уже маєте, не полінуйтеся ввести номер того, з ким плануєте їхати). Якщо перевізник має сайт, який Вам видав в пошуку Google – це вже 99% успіху. Якщо відомостей не має – будьте обережними.
  2. Багато хто займається перевезеннями без будь-яких дозволів на те, тобто неофіційно. Знайте, що такому перевізнику Ви взагалі нічого не зможете пред’явити в разі настання негативних наслідків. Тому було б доцільно поцікавитися документами на право зайняття підприємницькою діяльністю та ліцензією на перевезення.
автобус німеччина-україна
  1. Вимога/прохання оплатити частину коштів від заявленої вартості проїзду під приводом бронювання місця чи купівлі квитка. Як правило, жодний добросовісний перевізник не бере передоплату за проїзд. Жодний!!! Зазвичай оплата здійснюється при посадці в транспортний засіб. Якщо з Вас вимагають передоплату за проїзд – будьте впевнені, що після перерахунку коштів Ваше спілкування завершиться і гроші Ви вже не повернете. Квитки ж можна придбати виключно в касах вокзалів, тоді вони будуть мати якусь юридичну силу.

На цьому все. Впевнені, що ця пам’ятка вбереже Вас від шахраїв.

сайт пасажирських перевезень

Для тих, хто захоче пошукати нас у соцмережах, даємо маленьку шпаргалку:

наша сторінка у Facebook – https://www.facebook.com/svit.komfortnykh.perevezen;

наша група у Facebook – https://www.facebook.com/groups/134527721478438;

профіль компанії в Google – https://g.co/kgs/Jvddxn;

ми у youtube; –  https://www.youtube.com/@svit-komfortnykh-perevezen/about;

ми у Instagram – https://www.instagram.com/svit_komfortnykh_perevezen/;

ми навіть  у ТікТок – https://www.tiktok.com/@travel_companionua.

пасажирські перевезення
Світ комфортних перевезень

Світ комфортних перевезень

admin

Компанія-перевізник з України до Європи

5 1 голос
Рейтинг компанії
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Відгуки
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Відмова на повторний в’їзд до Польщі: що робити при виникненні проблеми повторного перетину кордону з України до Польщі

Відмова на повторний в’їзд до Польщі: що робити при виникненні проблеми повторного перетину кордону з України до Польщі

3 кроки якщо втрачено документи у Європі

Основним документом спокійного проживання у Європі звичайно ж є закордонний паспорт і для тих, хто переїхав у будь-яку з країн Європи його наявність важлива як ніколи. Однак поїздка за кордон – це, насамперед, не коротка поїздка, а перебування в новій не звичній країні тягне за собою втому та стрес організму, тому іноді все ж таки трапляються неприємності, і документи можна втратити.

Українські біженці в Європі: нові правила перебування з червня 2022 року

Українські біженці: ситуація в Європі. На даний час Європа намагається врегулювати кількість українських переселенців. Повномасштабне військове вторгнення росії в Україну триває більше 3-х місяців. За даними різних офіційних джерел у цей період Україну залишили більше 5 млн. громадян, з яких понад 3 млн. – біженці. Значна кількість біженців з України спричинила деякі обмеження та зміни в правилах перебування в деяких країнах ЄС, які почали запроваджуватися з початку літа.

З України до Бельгії. 8 плюсів проживання у Бельгії. Допомога українцям. Корисні контакти та посилання від ТОВ Світ сучасних перевезень

З України до Бельгії. 8 плюсів проживання у Бельгії. Допомога українцям. Корисні контакти та посилання від ТОВ Світ сучасних перевезень

Пасажирські перевезення Голландія Україна. Нідерланди для українських біженців в нинішніх реаліях: допомога, житло, робота. 7 плюсів проживання в Нідерландах.

Пасажирські перевезення Голландія Україна. Нідерланди для українських біженців в нинішніх реаліях: допомога, житло, робота. 7 плюсів проживання в Нідерландах.

Перевізник в Німеччину № 1 – ТОВ Світ комфортних перевезень. Допомога українським біженцям у Німеччині. Ціни та вартість життя в Німеччині

Перевізник в Німеччину – ТОВ Світ комфортних перевезень. Допомога українським біженцям у Німеччині. Ціни та вартість життя в Німеччині 2022

Перевезення пасажирів за маршрутом Україна Бельгія компанією Світ комфортних перевезень в умовах 3-го місяця війни

Пасажирські перевезення за маршрутом Україна Бельгія компанією Світ комфортних перевезень в умовах 3-го місяця війни

Пасажирські перевезення в Бельгію 2022. Визначні місця та пам’ятки культури, які необхідно відвідати, будучи в Бельгії

Пасажирські перевезення в Бельгію 2022. Визначні місця та пам’ятки культури, які необхідно відвідати, будучи в Бельгії

Міжнародні пасажирські перевезення 2022. Світ комфортних перевезень – перевізник №1 до Німеччини , Нідерландів та Бельгії.

Міжнародні пасажирські перевезення 2022. Світ комфортних перевезень – перевізник №1 до Німеччини , Нідерландів та Бельгії.

телефон  ватсап  viber  telegram

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використання цього сайту, Ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Политика конфиденциальности