Перевізник в Німеччину № 1 – ТОВ Світ комфортних перевезень. Допомога українським біженцям у Німеччині. Ціни та вартість життя в Німеччині

від | Тра 24, 2022 | Без рубрики | 0 коментарів

ТОВ Світ комфортних перевезень – офіційний перевізник в Німеччину, а також і в інші країни Європи такі як: Польща, Чехія, Нідерланди та Бельгія.

Компанія не зупинила свою роботу під час війни і ми працюємо і по цей час.

З початку війни, ми, як перевізник в Німеччину, перевезли чимало українців, які рятуючись від війни з Росією, їдуть саме до Німеччини.

Чому Німеччина? Ми спробували в цьому розібратися. Насамперед як перевізник в Німеччину та країни Європи, зазначимо, що з початком війни люди з України інтенсивно виїжджали у інші країни Європи. Зараз динаміка виїзду дещо зменшилася і українці починають повертатися на батьківщину. Німеччина посідає, мабуть, друге місце серед країн, в які хочуть потрапити українці. Перше місце в цих рейтингаг уже всім відоме – це Польща, яка прийняла найбільше наших земляків.

Про особливості виїзду за кордон в умовах воєнного часу, а також необхідні для цього документи, ми писали раніше.

І так – Німеччина. З розповідей наших пасажирів, більшість прямує до знайомих або рідні, багато наших громадян виїхали туди будувати своє життя. Перебувати в цій країні можна 3 місяці за безвізом (як турист) або, оформивши статус біженця або статус тимчасового захисту.

Офіційна інформація: «ООН свідчать, що до Німеччини виїхало понад 300 тис. українських біженців

Беззаперечно Німеччина є економічним та політичним лідером Європейського Союзу, активним учасником системи міжнародних відносин. За останні роки держава досягла величезних успіхів в економіці та соціальній сфері, а це в свою чергу зробило життя в Німеччині мрією мільйонів іноземців із різних куточків Земної кулі. В Німеччині проживає більше 84 млн. людей. Крім етнічних німців, тут мешкають представники багатьох інших національностей. Згідно відгуків «місцевих українців» – найкращі міста для життя в Німеччині – це Мюнхен, Берлін, Дюссельдорф, Франкфурт та Гамбург.

перевізник в німеччину

Тому й не дивно, що більшість українців хочуть почати своє нове життя саме в цій країні. Але не все так просто, як здається на перший погляд.

Перевізник в Німеччину, Нідерланди, Бельгію. Замовити пасажирські перевезення

пасажирські перевезення

Плюси та мінуси проживання в Німеччині

Запевняємо, що позитивних сторін від переїзду до Німеччини на постійне проживання безперечно набагато більше, ніж негативних. Однак для об’єктивності виділимо плюси та мінуси життя в Німеччині, про які не всі знають.

Плюси життя у Німеччині

перо Німеччина у складі Євросоюзу, тому місцеві громадяни та іноземці з німецьким посвідкою на проживання мають право на безперешкодне переміщення в межах Шенгенської зони, а також наділені низкою інших прав та обов’язків.

перо Якісна, навіть дуже, система освіти – від початкової школи до вузів. Причому у державних університетах Німеччини надається безкоштовне навчання, зокрема і для іноземців.

перо Високий рівень життя, великі зарплати та гідні умови праці. Працівникам гарантується щорічна відпустка, соціальна допомога та дотримання інших прав.

перо Стабільність, як в політиці, так і в правовій системі, а також розвинені інститути демократії, включаючи чесні вибори та свободу слова.

перо Відмінна інфраструктура, чистота на вулицях та ефективна система громадського транспорту.

перо Низький рівень злочинності, якісна медицина та відносно доступні ціни на оренду нерухомості.

перо Німеччина дуже гарна країна з комфортним кліматом, смачною кухнею та безліччю визначних пам’яток, включаючи культурні та спортивні заходи.

Мінуси життя у Німеччині

перо Незважаючи на широке поширення англійської мови серед молоді, без знання німецької спілкуватися з жителями Німеччини у більшості міст (крім Берліна) досить складно.

перо Організованість та пунктуальність німців іноді здається надмірною.

перо Багато державних установах присутня неабияка частка бюрократії.

перо Німці не дуже дружелюбні і відкриті, як деякі інші народи західних країн.

перо Більшість супермаркетів закриваються рано, а щонеділі більшість магазинів не працюють зовсім.

перо Складне законодавство, особливо у частині оподаткування, медичного страхування та трудових відносин.

Пасажирські перевезення з Німеччини в Україну | Пасажирські перевезення до Німеччини

кнопка

Допомога українським біженцям

Здається, що влада цієї країни робить все можливе, для того щоб наші люди мали можливість якнайшвидше соціалізуватися у німецькому суспільстві. Це підтверджується і появою україномовних каналів в їх вітчизняному телебаченні, і спрощенням системи отримання прихистку в країні, і встановленням розміру соціальної допомоги, і безліччю пільг для на українців-переселенців, та багато чим іншим.

Ті українці, які приїжджають до Німеччини, не маючи знайомих та житла, потраплять до розподільчого центру. Звідти людей відправляють у сім’ї чи дають соціальне житло. Якщо ви хочете самостійно винаймати квартиру, звертайте увагу на розцінки:

маршрут однокімнатна квартира в центрі – 800-1000 євро;

маршрут однокімнатна квартира на околиці або в передмісті – 500-600 євро;

маршрут трикімнатна квартира в центрі – 1500-2000 євро;

маршрут трикімнатна квартира на околиці або в передмісті – 1000-1200 євро.

Обов’язково пам’ятайте, що до цієї суми не входять комунальні послуги. Вони зазвичай вважаються додатково і становлять приблизно 200-300 євро на місяць.

ВАЖЛИВО: вартість оренди дуже залежить від міста. У Берліні, Мюнхені, Гамбурзі або Франкфурті-на-Майні ціна завжди буде вищою, ніж у Лейпцигу, Дрездені, Реклінгхаузені або Магдебурзі.

Для пошуку житла ви можете скористатись сайтами Booking або Airbnb.

А також:

Оренда квартир та апартаментів

https://airbnb.com/  на короткий термін

Пошук безкоштовного або недорогого житла

https://icanhelp.host

https://warhelp.eu   

https://host4ukraine.com/

https://shelter4ua.com/

https://ukrainetakeshelter.com  

https://homesforukraine.eu/de/home-deu/

https://unitedforukraine.org/request-help

https://shelter.dopomagai.org/find

https://help-ua.org

Житло в Німеччині
https://wunderflats.com/uk

https://unterkunft-ukraine.de

https://warmes-bett.de/betten-anzeigen (є карта з відмітками про житло)

https://de.airbnb.org/help-ukraine (німецька мова)

https://unterkunft-ukraine.de/?lang=uk

https://www.living-hotels.com/help

https://t.me/hilfedeutschlandukraine

Berlin: https://t.me/ukraine_accommodation_berlin або https://t.me/+pY4AEUY_0jZhMzQ0

Braunschweig: https://t.me/UkrHelp_Braunschweig

Frankfurt am Main: https://t.me/+BcQ_210Ex4cwYjEy

Leipzig: https://t.me/accomodation_leipzig_ukraine

München: https://t.me/+CH8uFUzMxmExNzdi або www.muenchner-freiwillige.de/ukraine.html або https://willkommen-in-muenchen.de

Тимчасове та постійне житло в Німеччині (німецька мова)

https://www.immobilienscout24.de

https://www.immonet.de/

https://www.immowelt.de/

  Подавати заявку на притулок (Antrag auf Asyl) українцям не потрібно. Робити це навіть не рекомендується: це дуже складна і тривала процедура, протягом якої заявники обмежені в праві на пересування Німеччиною і не мають права працювати.

  Соціальні служби у Німеччині, якщо ви не отримали допомогу у вигляді житла, повинні виплачувати:

  маршрут кожному дорослому, якщо він проживає окремо 367 євро на місяць (по 330 євро, якщо біженець проживає із чоловіком чи дружиною);

  маршрут дорослому віку до 25 років, який проживає з батьками – 294 євро;

  маршрут підліткам 14-17 років – 326 євро;

  маршрут дітям від 6 до 14 років – 326 євро, до шести років – 249 євро.

  Від 1 червня 2022 року українці, які тимчасово перебувають в Німеччині, зможуть отримувати базові соціальні виплати. Їхній місячний розмір в середньому сягає 400 євро (близько 12 817 гривень).

  Заява на отримання соціальної допомоги біженцям подається до відомства з соціальних питань при громаді проживання (Sozialamt). Ці виплати будуть надані протягом перших 18 місяців. Якщо тимчасовий захист буде продовжено, біженець отримуватиме дещо вищі виплати, які дорівнюватимуть виплатам соціально незахищених і довгостроково безробітних жителів Німеччини. Якщо біженець подає заяву на соціальну допомогу та вказує наявність коштів понад 200 євро або цінностей відповідної вартості, спочатку заявнику доведеться використати ці запаси, перш ніж буде виплачено допомогу.

  У соціальній службі вас можуть запитати про наявність матеріальних цінностей на суму понад 200 євро або джерела такого доходу. Якщо відповісте “так”, то вам допомога не буде надана. Влада Німеччини вважає, що спочатку людина повинна витратити все, що в неї є, а потім звертатися за фінансовою допомогою.

  Перевізники з Німеччини в Україну | Україна Німеччина пасажирські перевезення

  україна бельгія

  Повноцінне медичне страхування у Німеччині матимуть лише працевлаштовані біженці. Непрацюючим біженцям у соціальних відомствах видають ваучери на медичні послуги, з якими можна звернутися до лікарів або картки здоров’я (Gesundheitskarte).

  Проїзд для українських біженців у Німеччині – БЕЗКОШТОВНИЙ. Можна користуватися трамваєм, рейсовими автобусами, електричкою, метро, заміським поїздом. Для того щоб безкоштовно пересуватися Німеччиною, вам необхідно показати свій паспорт.

  Однак у той момент, коли ви дістанетеся до своєї кінцевої точки Б, проїзд для вас стане платним. Це стосується подорожей в автобусах та поїздах далекого прямування як на міжнародних напрямках, так і в межах Німеччини:

  маршрут поїзди далекого прямування – ICE, IC, EC, Flixtrain.

  маршрут автобуси — Eurolines, Flixbus, BlaBlaBus.

  Якщо вам потрібен безкоштовний квиток на поїзд, ви можете звернутися до центру обслуговування пасажирів на будь-якому вокзалі, показати свій закордонний паспорт, внутрішню або ID карту. Вам дадуть квиток HelpUkraine від Deutsche Bahn, який дійсний 3 дні з моменту видачі. Дітям до 18 років такий квиток не потрібний.

  пасажирські перевезення з німеччини в україну

  Корисні контакти для українців в Німеччині:

  Посольство України в Німеччині

  Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/UkrBotschaftBerlin

  Інтернет сайт: https://germany.mfa.gov.ua/

  Адреса: Альбрехтштрассе 26, 10117, Берлін (Albrechtstrasse 26, 10117 Berlin)

  Гаряча лінія (цілодобово)

  Тел. +49-30-28-88-71-16

  Довідка за телефоном (консульські питання): понеділок, середа, четвер, п’ятниця 15:00-17:00 вівторок 10:00-12:00

  Тел. +49-30-28-88-71-70

  consul_de@mfa.gov.ua

  Довідка за телефоном (окрім консульських питань):

  Тел. +49-30-28-88-71-28

  Консульство України у Франкфурті на Майні (Generalkonsulat der Ukraine in Frankfurt am Main)

  Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/gcfrankfurt/

  Телефони гарячої лінії для осіб, які потребують притулку

  +4916091361782, +4917623228951

  Для тих, хто потребує допомоги в Німеччині

  Відповіді на найпоширеніші запитання  щодо в’їзду, статусу перебування і допомоги  в Німеччині:

  https://www.berlin.de/ukraine/uk/tschasto-sadawani-pitannja/

  https://www.goethe.de/prj/mwd/uk/ukraine.html

  https://cutt.ly/mFNlqP2

  https://kiew.diplo.de/ua-uk/aktuelles/-/2513880?openAccordionId=item-2515814-0-panel

  https://t.me/ua_de_help Інформаційна підтримка українських біженців у Німеччині. Актуальна інформація по всіх питаннях, повязаних з в’їздом до Німеччини

  https://t.me/naym_germany Вся інформація для Українських біженців у Німеччині. Все про законодавчі норми, документи, роботу, житло, перебування та багато іншого. Лише актуальні дані та новини!

  Берлін:

  https://www.berlin.de/ukraine/uk/pributtja/ (що робити після прибуття до Берліна для українців)

  Що робити після прибуття в Берлін простою мовою. Пам‘ятка

  https://info.naym.me/germany/general-information – алгоритм ваших дій, якщо ви потрапили в Берлін

  https://www.berlin.de/ukraine/ru/tschasto-sadawaemye-woprosy/ – часті запитання та відповіді на них

  https://www.berlin.de/willkommenszentrum/ru/etap-1-pribytie/prawo-proshiwanija/ – берлінський центр допомоги мігрантам

  Мангейм. Офіційна інформація для біженців від адміністрації міста

  Лейпціг. Офіційна інформація для біженців від адміністрації міста

  Росток.  Офіційна інформація для біженців, які прибули до Ростока

  Гамбург.  Офіційна інформація для біженців, які прибули Гамбургу

  https://we-inform.de/portal/ru/asyl-ru/ – центр прийому біженців в м. Гамбург. На даний момент все готове до прийому біженців, є російськомовний персонал у центрі реєстрації, в центрі буде організовано оформлення документів, надано проживання та грошову допомогу. Адреса: Hamburg, Bargkoppelweg 66 a.

  http://www.fluechtlingszentrum-hamburg.de/de/kurzinfos/info-russisch.php – центр біженців Гамбурга. Персональні та всебічні консультації з питань притулку та законодавства про іноземців, а також у сферах роботи, кваліфікації та навчання, допомагаємо визначити індивідуальні перспективи.

  Ганновер.  Офіційна інформація для біженців, які прибули в Ганновер

  Дюссельдорф.  Офіційна інформація для біженців, які прибули до Дюссельдорфа

  Мюнхен.  Офіційна інформація для біженців, які прибули до Мюнхена

  https://dopomoga.gorod.de/ – корисна інформація для тих, хто переїхав в Мюнхен та його околиці.

  https://willkommen-in-muenchen.de/ukraine-hilfe

  Точка прийому біженців на залізничному вокзалі Мюнхена

  Франкфурт на Майні. Інформація для біженців, які прибули до Франкфурта

  http://amka.de/uk/node/866 – інформація для волонтерів та біженців у Франкфурті

  https://mapahelp.me/карта допомоги українцям MAPAHELP збирає інформацію про організації, бізнес та людей за кордоном, які готові безкоштовно допомагати українцям. На карті MAPAHELP вказані геоточки у країнах, де українці можуть безкоштовно отримати допомогу.

  Притулок для тварин в м. Берлін, де можна отримати речі для тварин першої необхідності. Також у медпункті надають безкоштовне ветеринарне обслуговування (зокрема щеплення). Адреса: Hausvaterweg 39, 13057 Berlin

  Разом для України – це ініціатива українського суспільства за кордоном, яка допомагає українцям та біженцям, які прибувають до Європи.

  Ціни та вартість життя в Німеччині

  Ціни на продукти в Німеччині 2022

  Вартість життя в Німеччині, на відміну від багатьох розвинених країн Західної Європи, вважається цілком прийнятною, причому навіть у мегаполісах. Наприклад, у Берліні проживати набагато дешевше, ніж у Парижі, Лондоні та Римі. Вартість обіду в кафе складає 7–12 євро, кінотеатр 12–15 євро.

  Згідно з прикладами українців, які живуть у Німеччині давно та переїхали в країну задовго до війни, в середньому витрати на харчування для однієї людини складають приблизно 200-400 євро (думки розходилися, тому ми вирішили зазначити діапазон сум).

  За офіційними даними Управління статистики, витрати одного домашнього господарства в Німеччині на житло, продукти харчування та одяг становлять 1327 євро на місяць, при чому лише на житло йде близько 877 євро, а на їжу та одяг 342 та 108 євро відповідно.

  ТОВ Світ комфортних перевезень | Перевізник в Німеччину | Замовити поїздку

  кнопка

  Здійснюючи пасажирські перевезення з Німеччини в Україну та навпаки, ми на власній шкурі упевнилися, що вартість життя в Німеччині нерівномірна. По прикладу України найдорожче життя як і заробітні плати – в столиці. Німеччина ж ці стереотипи ламає! Найдорожче жити у Мюнхені, Франкфурті та Дюссельдорфі. У Бремені, Лейпцигу та Берліні жити трохи дешевше. Але в Мюнхені більш високі заробітні плати порівняно з тією ж німецькою столицею.

  Приблизні ціни в Німеччині у 2022 році

  (зазначені усереднені цінові показники у різних містах Німеччини)

  Хліб (500 гр) – 1,32 євро

  Молоко (1 літр) – 0,88 євро

  Яйця (12 шт.) – 2,28 євро

  Куряча грудка (1 кг) – 6,89 євро

  Картопля (1 кг) – 1,31 євро

  Німецький сир (1 кг) – 9,66 євро

  Банани (1 кг) – 1,65 євро

  Яблука (1 кг) – 2,35 євро

  Бензин (1 літр) – 1,41 євро

  Таксі (1 км) – 2 євро

  Проїзд у громадському транспорті – 2,80 євро

  Проїзний квиток на місяць – 70 євро

  Комунальні послуги (85 м. кв.) – 224,33 євро на місяць

  Стільниковий зв’язок (хвилина) – 0,10 євро

  Інтернет – 32,57 євро на місяць

  пасажирські перевезення до німеччини

  Податки у Німеччині

  Досить цікавою є система оподаткування в Німеччині. Здійснюючи пасажирські перевезення до Німеччини, ми неодноразово чули нарікання від клієнтів на податки. І зараз ми розкажемо чому! Так, усі мешканці несуть персональну відповідальність за сплату податків та обов’язкових соціальних платежів. У 2022 році неоподатковуваний мінімум становить 9744 євро, а для подружньої пари 19488.

  Ставки податків у Німеччині у 2022 році

  Податок на прибуток розраховується так:

  Дохід до 9744 євро на рік – 0%

  Дохід від 9744 до 57918 євро на рік – 14%

  Дохід від 57 918 до 274 612 євро на рік – 42%

  Дохід понад 274 612 євро на рік – 45%

  Соціальні внески (працівник/роботодавець):

  Пенсійне забезпечення – 18,7% (7,3/7,3-8,5%)

  Страхування у разі безробіття – 3% (1,275/1,275-1,525%)

  Медичне страхування – 14,6% (9,35/9,35%)

  Страхування догляду (інвалідність, старість) – 2,55 (1,275/1,275-1,525%)

  Страхування від нещасних випадків – 1,25% (тільки працедавець)

  Солідарний податок – 5,5%

  Церковний податок – 8-9%

  ПДВ – 19% (знижені ставки – 7 та 0%)

  Корпоративний податок – з урахуванням муніципальних податків ставка варіюється від 22,83 до 36,83%, у середньому 29,79%.

  Спочатку від таких чисел стає страшно, але якщо врахувати повну соціальну захищеність – то, на нашу думку, воно того коштує.

  Робота та зарплати в Німеччині

  Процвітання німецької економіки забезпечується багато в чому за рахунок одного з найефективніших та висококваліфікованих ринків праці у світі. Переїзд та тривале життя в Німеччині для іноземців із країн СНД найчастіше пов’язані саме із процесом працевлаштування. Зазначимо, що трудові мігранти за межами Євросоюзу зобов’язані попередньо отримати німецьку робочу візу та виконати низку інших вимог.

  Існує думка, що перевізники можуть влаштувати на роботу за кордоном. Однак перевізники до Німеччини , скоріш за все цього не зроблять. І ось чому. Найбільш затребувані професії у Німеччині зосереджені у промисловості, медицині, інформаційних технологіях, фінансах, науковій та освітній сфері. Зокрема, потрібні інженери, дипломовані медсестри, соціальні працівники, програмісти, викладачі та енергетики. Але це було до війни. А на даний час більшість українців мають можливість працювати офіційно, і щоб влаштуватися на роботу сторонньої допомоги не потрібно.

  Мінімальна зарплата у Німеччині в 2022 році складає 9,82 євро на годину, звідси – середній дохід в місяць становить близько 4035 євро. Але після вирахування всіх податків  на розпорядження працівника залишається близько 2800 євро. Найбільші зарплати отримують мешканці землі Гессен (нім. Hessen), а найменші –  Мекленбург-Передня Померанія (нім. Mecklenburg-Vorpommern).

  Перевізник в Німеччину | україна німеччина пасажирські перевезення | Забронювати

  україна бельгія

  Вища освіта у Німеччині

  В Німеччині вища освіта є безкоштовною. Це одна із небагатьох країн Євросоюзу, де безкоштовно можуть навчатися як для місцеві громадяни та мешканці Євросоюзу, так і іноземці. Обмеження для студентів із країн не Євросоюзу діє тільки на території землі Баден-Вюртемберг. Для них  передбачено плату за навчання у розмірі 1500 євро за семестр. Але здебільшого стягується лише символічний адміністративний збір близько 100–200 євро за семестр.

  Таке рішення спричинило ріст студентів з-за кордону за останні 5 років більше ніж на 30%. Найпрестижніші вузи Німеччини – це Технічний університет та університет імені Людвіга та Максиміліана, розташовані в Мюнхені, а також найстаріший вищий навчальний заклад країни Гейдельберзький університет імені Рупрехта та Карла, відповідно до рейтингу QS World University Rankings® 2022.

  перевізники з німеччини в україну

  Медицина у Німеччині

  Система охорони здоров’я Німеччини – це реабілітаційні установи, амбулаторна та стаціонарна допомоги, в основі функціонування яких закладено чотири принципи – обов’язкове страхування, фінансування через страхові внески, солідарність та самоврядування.

  Тобто всі – громадяни та постійні жителі Німеччини – повинні мати медичну страховку. Також є приватне страхування, але дорожче. Охорона здоров’я фінансується в основному за рахунок страхових внесків, що виплачуються співробітниками та роботодавцями, а також податкових надходжень.

  У Німеччині дуже високий рівень життя та створені всі умови для стабільного майбутнього. Місцева економіка розвивається і найближчі 10 років потребуватиме кількох мільйонів кваліфікованих фахівців з-за кордону. За даними німецьких статичних відомств, у 2022 році в Німеччині проживає 10,6 млн. іноземців. Лише у 2017–2020 роках до країни прибуло понад 1 млн осіб, багато з яких громадяни держав Європейського союзу – Польщі, Румунії та Болгарії.

  пасажирські перевезення

  Ми – офіційний перевізник в Німеччину, регулярно здійснюємо як прямі так і транзитні рейси, і в силу обставин, викликаних нашою діяльністю, досить часто спілкуємося з клієнтами.

  Так від пасажирів з Німеччини ми жодного разу не чули негативних відгуків. Тому наша думка Вам відома, але вирішувати де жити – Вам. В підсумку до статті хочемо зазначити, що Німеччина зі своїми перевагами та недоліками все ж таки «класна» країна для життя.  А як вважаєте Ви?

  пасажирські перевезення
  Світ комфортних перевезень

  Світ комфортних перевезень

  admin

  Компанія-перевізник з України до Європи

  5 1 голос
  Рейтинг статьи
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарів
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі

  Як не стати жертвою шахраїв, бронюючи пасажирські перевезення Україна-Нідерланди, Україна-Німеччина, Україна-Бельгія у приватних перевізників

  Як не стати жертвою шахраїв, бронюючи пасажирські перевезення Україна – Бельгія, Україна – Німеччина, Україна – Нідерланди у приватних перевізників

  Відмова на повторний в’їзд до Польщі: що робити при виникненні проблеми повторного перетину кордону з України до Польщі

  Відмова на повторний в’їзд до Польщі: що робити при виникненні проблеми повторного перетину кордону з України до Польщі

  3 кроки якщо втрачено документи у Європі

  Основним документом спокійного проживання у Європі звичайно ж є закордонний паспорт і для тих, хто переїхав у будь-яку з країн Європи його наявність важлива як ніколи. Однак поїздка за кордон – це, насамперед, не коротка поїздка, а перебування в новій не звичній країні тягне за собою втому та стрес організму, тому іноді все ж таки трапляються неприємності, і документи можна втратити.

  Українські біженці в Європі: нові правила перебування з червня 2022 року

  Українські біженці: ситуація в Європі. На даний час Європа намагається врегулювати кількість українських переселенців. Повномасштабне військове вторгнення росії в Україну триває більше 3-х місяців. За даними різних офіційних джерел у цей період Україну залишили більше 5 млн. громадян, з яких понад 3 млн. – біженці. Значна кількість біженців з України спричинила деякі обмеження та зміни в правилах перебування в деяких країнах ЄС, які почали запроваджуватися з початку літа.

  З України до Бельгії. 8 плюсів проживання у Бельгії. Допомога українцям. Корисні контакти та посилання від ТОВ Світ сучасних перевезень

  З України до Бельгії. 8 плюсів проживання у Бельгії. Допомога українцям. Корисні контакти та посилання від ТОВ Світ сучасних перевезень

  Пасажирські перевезення Голландія Україна. Нідерланди для українських біженців в нинішніх реаліях: допомога, житло, робота. 7 плюсів проживання в Нідерландах.

  Пасажирські перевезення Голландія Україна. Нідерланди для українських біженців в нинішніх реаліях: допомога, житло, робота. 7 плюсів проживання в Нідерландах.

  Перевезення пасажирів за маршрутом Україна Бельгія компанією Світ комфортних перевезень в умовах 3-го місяця війни

  Пасажирські перевезення за маршрутом Україна Бельгія компанією Світ комфортних перевезень в умовах 3-го місяця війни

  Пасажирські перевезення в Бельгію 2022. Визначні місця та пам’ятки культури, які необхідно відвідати, будучи в Бельгії

  Пасажирські перевезення в Бельгію 2022. Визначні місця та пам’ятки культури, які необхідно відвідати, будучи в Бельгії

  Міжнародні пасажирські перевезення 2022. Світ комфортних перевезень – перевізник №1 до Німеччини , Нідерландів та Бельгії.

  Міжнародні пасажирські перевезення 2022. Світ комфортних перевезень – перевізник №1 до Німеччини , Нідерландів та Бельгії.

  телефон  ватсап  viber  telegram

  Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використання цього сайту, Ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
  Прийняти
  Политика конфиденциальности