Перевезення пасажирів за маршрутом Україна Бельгія компанією Світ комфортних перевезень в умовах 3-го місяця війни

від | Тра 6, 2022 | Без рубрики | 4 коментарі

І в умовах війни ми щоденно здійснюємо перевезення пасажирів з України до таких країн Європи як Польща, Чехія, Німеччина, Нідерланди та Бельгія.

Виїзд здійснюємо з Києва – станція метро Теремки. Далі з Києва маршрут проходить через Житомир, Рівне, Ковель, Луцьк, Стрий, Мукачево. Можливі і відхилення, про які завчасно попереджаються клієнти. Крім того компанією здійснювалися та здійснюються і по цей час «евакуаційні рейси» з України в Європу (тільки до Європи, не навпаки) для малозабезпечених категорій населення. Більше інформації про нашу компанію та транспорт можете дізнатися з попередніх статтей.

Евакуаційні рейси здійснювалися безкоштовно, однак через ситуацію з пальним у країні, поїздки стали платними з урахуванням компенсації за паливо. Дізнатися про наявність звичайних чи евакуаційних рейсів Ви завжди можете у нашого диспетчера за допомогою кнопки нижче або скориставшись «формою замовлення»

кнопка-замовити

Як же на даний час здійснюється перевезення пасажирів з України у Європу? Нас досить часто запитують щодо порядку виїзду за кордон в умовах воєнного стану, що в свою чергу спонукало нас до узагальнення цих найбільш запитуваних питань.

Складіть одну з найпопулярніших марок в Україні!

І так почнімо! Питання, які ми найчастіше, як і інші перевізники Бельгія чуємо від наших клієнтів:

Які категорії громадян в умовах воєнного стану мають обмеження на виїзд за кордон?

На період дії воєнного стану та в умовах загальної мобілізації заборонено виїзд за кордон військовозобов’язаним чоловікам віком 18-60 років. Тобто, просто так без нагальної причини та відповідних дозволів, поїхати в Німеччину чи Бельгію, чи іншу будь-яку країну, не можна!

 Чи можна виїжджати за кордон військовозобов’язаним жінкам?

Так, обмеження щодо перетину кордону в умовах воєнного стану не поширюється на жінок.

«За час війни компанією здійснено понад 50 безкоштовних евакуаційних рейсів для малозабезпечених сімей»

Чи може ТОВ Світ комфортних перевезень «порішати» з прикордонниками вивезення чоловіків призовного віку за кордон?

ТОВ Світ комфортних перевезень здійснює свою підприємницьку діяльність, зокрема і перевезення пасажирів, виключно в рамках чинного законодавства України, а тому про пособництво чи допомогу чоловікам призовного віку у виїзді за кордон не може бути навіть і мови.

Чи потрібно зупинятися в дорозі на території України, де розпочалася комендантська година?

Оскільки ТОВ Світ комфортних перевезень є офіційним перевізником, а основна нада діяльність серед іншого є перевезення пасажирів, дія комендантських годин в регіонах, через які проходять маршрути, на автомобілі компанії не поширюється. Тобто Вам не потрібно буде перечікувати по 12 годин в автомобілях, ми ввесь час їдемо (звичайно, окрім черг на пунктах пропуску).

«Світ комфортних перевезень здійснює пасажирські перевезення з України у Європу комфортними автомобілями VIP-класу. Детальніше…»

Чи є винятки для тих, хто хоче виїхати, та хто має право виїжджати за кордон?

По-перше, пропуск повнолітніх громадян України через кордон здійснюється за паспортами громадянина України, оскільки у період воєнного стану та активних боїв українці не завжди можуть вчасно й оперативно оформити закордонні паспорти. Але ми радимо все ж таки краще мати із собою закордонний паспорт, за його наявності. Таким чином Ви уникните проблем під час перебування за кордоном або під час переміщення між країнами.

По-друге, чим більше документів, виданих державними органами України, зокрема тих, котрі підтверджують гуманітарну мету поїздки, особа зможе надати на паспортний контроль, тим простіше буде прийняти рішення щодо її пропуску.

Отже, хто має право на виїзд за кордон згідно діючого законодавства України

— Громадяни, котрі мають посвідчення про відстрочку від призову та заброньовані на період мобілізації у воєнний час за органами державної влади, підприємствами, установами та організаціями.

Документи для підтвердження: посвідчення про відстрочку від призову (бронь) + документи про відрядження.

 

— Особи, які мають висновок військово-лікарської комісії (ВЛК) про непридатність з виключенням з військового обліку.

Документи для підтвердження: довідка військово-лікарської комісії про непридатність.

— Громадяни, на утриманні яких перебувають троє та більше дітей віком до 18 років.

Документи для підтвердження: свідоцтво про народження дітей (медичне свідоцтво про народження), свідоцтво про реєстрацію шлюбу з матір’ю дітей або рішення суду про розлучення та визначення місця проживання дітей з батьком, або письмовий договір між батьками про те, з ким будуть проживати діти та участь другого з батьків у їх вихованні, посвідчення батьків багатодітної сім’ї.

 

— Особи, які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років.

Документи для підтвердження: свідоцтво про народження дитини (дітей) + свідоцтво про смерть матері дитини/рішення суду про позбавлення матері батьківських прав/визнання безвісно відсутньою/рішення суду про розлучення з визначенням місця проживання з батьком.

 

— Громадяни, на утриманні яких перебуває дитина з інвалідністю віком до 18 років або повнолітня дитина, котра є особою з інвалідністю І чи ІІ групи, до досягнення нею 23 років.

Документи для підтвердження: свідоцтво про народження дитини (дітей), свідоцтво про реєстрацію шлюбу з матір’ю дитини (дітей); посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги/довідка про отримання державної соціальної допомоги дітям з інвалідністю.

 

— Усиновителі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, на утриманні яких перебувають діти-сироти або діти, позбавлені батьківського піклування, віком до 18 років.

Документи для підтвердження: документ, що підтверджує усиновлення, опікунство, піклування (рішення суду, довідка з органів опіки та піклування, посвідчення).

— Зайняті постійним доглядом за особами, що його потребують, у разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд. Зайняті постійним доглядом за хворою дружиною, дитиною, а також батьками своїми чи дружини, які за висновком медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) чи лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребують постійного догляду.

Документи для підтвердження: довідка про отримання компенсації для особи, зайнятої постійним доглядом за особами, які його потребують (може бути видана лише за зареєстрованим місцем проживання), рішення суду, довідка МСЕК.

виклик-дзвінка-менеджеру

— Особи, які виїхали до інших держав на постійне місце проживання.

Документи для підтвердження: відмітка в паспорті «Постійне проживання» (печатка «Оформлено виїзд на постійне проживання»).

— Здобувачі фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти і докторанти, які навчаються за кордоном на денній або дуальній формах здобуття освіти (студенти, слухачі).

Документи для підтвердження: довідка про відстрочку, видана військкоматом про тимчасову непридатність (від 1 до 6 місяців) до військової служби.

— Особи з інвалідністю І та ІІ груп.

Документи для підтвердження: довідка до акта огляду МСЕК або посвідчення, що підтверджує відповідний статус; пенсійне посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соцдопомоги/довідка для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу.

— Чоловік, повнолітній син, чоловік доньки, які супроводжують особу з інвалідністю І чи ІІ групи.

Документи для підтвердження: документи, що підтверджують родинні зв’язки та інвалідність.

Комфортні і надійні перевезення пасажирів це ТОВ Світ комфортних перевезень

кнопка-замовити

— Особа, яка здійснює постійний догляд за людиною з інвалідністю I чи II групи і супроводжує її.

Документи для підтвердження: посвідчення, довідки про отримання компенсації (допомоги, надбавки) на догляд та документи, що підтверджують інвалідність.

— Повнолітній член сім’ї чи опікун особи з інвалідністю, визнаної судом недієздатною, який супроводжує її.

Документи для підтвердження: рішення про призначення опікуном над такою недієздатною особою (документи, що підтверджують родинні зв’язки та інвалідність).

— Громадяни, які супроводжують особу з інвалідністю або інших осіб, що потребують постійного догляду і проживають у закладах догляду, в тому числі працівники такої установи.

Документи для підтвердження: наказ директора закладу догляду або особи, котра його заміщує, про виїзд осіб із інвалідністю чи інших осіб, які потребують постійного догляду, за межі України та документи, що підтверджують інвалідність. З розрахунку: одна особа на 50 осіб з інвалідністю та інших осіб, які потребують постійного догляду.

— Батько (може разом із матір’ю), опікун, піклувальник, один або обоє прийомні батьки, батьки-вихователі, які здійснюють супровід дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, дитини, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа чи паліативної допомоги.

Документи для підтвердження: документ, виданий лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я, та документ, що підтверджує родинні зв’язки або повноваження особи/довідка про отримання державної допомоги на дитину.

— Особи, які супроводжують дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, патронатні вихователі.

Документи для підтвердження: відомості про особу, письмове погодження за підписом голови або заступника обласної військової адміністрації (засвідчене печаткою) про дозвіл на виїзд за межі України дітей, погоджене з Національною соціальною сервісною службою України. Таке погодження може надаватися за допомогою електронних засобів зв’язку. Запрошення установ, організацій різних типів та форм власності, які уповноважені державою для остаточного перебування дітей або органами місцевого самоврядування такої держави на здійснення заходів із прийому та супроводу дітей з інших країн.

— Особи зі складу сил оборони та сил безпеки, які постраждали у зв’язку зі збройною агресією РФ проти України, для лікування за кордон. Виїзд таких осіб дозволяється в супроводі одного з членів сім’ї першого ступеня споріднення.

Документи для підтвердження: паспорт громадянина України для виїзду за кордон; за наявності — висновок про необхідність направлення особи на лікування за кордон та лист МОЗ про погодження з іноземною стороною переліку осіб, яких заклади охорони здоров’я можуть прийняти на лікування за кордоном.

— Народні депутати України.

Документи для підтвердження: посвідчення народного депутата України.

Замовити перевезення пасажирів Ви можете по номеру на візитці

перевезення пасажирів

— Чоловіки, які мають неповнолітню дитину (дітей) та дружину, яка проходить військову службу (за контрактом, призов під час мобілізації тощо).

Документи для підтвердження: документ, що посвідчує родинні зв’язки з дитиною, та документ, що підтверджує проходження військової служби дружиною.

— Працівники органів військового управління (органів управління), військових частин (підрозділів), підприємств, установ та організацій Міністерства оборони України, ЗСУ, Держспецзв’язку, СБУ, СЗР, Нацгвардії, ДПС, Нацполіції, НАБУ, ДБР.

Документи для підтвердження: документ, що посвідчує відповідне місце роботи, і довідка про відстрочку від призову.

А також, великий перелік родичів людей, які загинули чи зникли в зоні ООС (див. нормативні акти на день виїзду).

Чи може чоловік призовного віку перетнути кордон, якщо він є обмежено придатним у воєнний час?

Ні, передбачено можливість виїзду за кордон лише для осіб, які мають висновок військово-лікарської комісії про непридатність. Громадяни, які є обмежено придатними, під час мобілізації можуть бути залучені до виконання робіт, що мають оборонний характер.

Чи можуть перетинати кордон військовозобов’язані чоловіки віком 18-60 років, які є водіями вантажівок і залізничного транспорту?

Можуть, за умови що вони здійснюють міжнародні вантажні перевезення, доставку вантажів для потреб Збройних сил України, медичне та гуманітарне постачання. Це можливо за умови наявності відповідного дозволу для перевізника, який із даними про водіїв має звернутися до Міністерства інфраструктури України, обласних військових адміністрацій або Київської міської військової адміністрації. Тобто такі особи повинні бути заброньовані підприємством, а інформація про них завчасно передана до Державної прикордонної служби.

Що робити, коли працівники прикордонної служби не пропускають навіть за наявності підтвердження підстав для виїзду?

Потрібно звернутися до начальника пункту пропуску з вимогою роз’яснень. В разі відмови надавати пояснення – телефонуйте на гарячу лінію Держприкордонслужби: 1598 (для дзвінків із мобільного) чи +38(044)527-63-63 (для дзвінків із-за кордону). Юристи рекомендують викликати поліцію та фіксувати порушення у протоколі.

Чи можуть вручити повістку на кордоні чи блокпості по маршруту слідування до митного пункту пропуску?

Загалом, можливо і таке, хоча на нашій практиці цього ще не було. Законодавством не встановлено місця, де можна або не можна вручити повістку. Фактично, її можуть вручити особисто в руки будь-де: на вулиці, на блокпостах, на робочому місці, в магазині. Якщо ж Ви маєте відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації, то повинні мати при собі відповідну довідку Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП)

Замовити перевезення пасажирів Ви можете по номеру на візитці

перевезення пасажирів Україна Бельгія

Все буде Україна! Слава нашим героям! Слава ЗСУ!!!

пасажирські перевезення
Світ комфортних перевезень

Світ комфортних перевезень

admin

Компанія-перевізник з України до Європи

5 3 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
4 Коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олександр
Олександр
09.05.2022 12:46

Корисна інформація. Дякую

Оксана
12.05.2022 09:49

Дякую за інфу. Корисно

Андрій
Андрій
13.05.2022 18:39

Дякую за корисну статтю. Коли наступний виїзд з Києва у Антверпен?

Як не стати жертвою шахраїв, бронюючи пасажирські перевезення Україна-Нідерланди, Україна-Німеччина, Україна-Бельгія у приватних перевізників

Як не стати жертвою шахраїв, бронюючи пасажирські перевезення Україна – Бельгія, Україна – Німеччина, Україна – Нідерланди у приватних перевізників

Відмова на повторний в’їзд до Польщі: що робити при виникненні проблеми повторного перетину кордону з України до Польщі

Відмова на повторний в’їзд до Польщі: що робити при виникненні проблеми повторного перетину кордону з України до Польщі

3 кроки якщо втрачено документи у Європі

Основним документом спокійного проживання у Європі звичайно ж є закордонний паспорт і для тих, хто переїхав у будь-яку з країн Європи його наявність важлива як ніколи. Однак поїздка за кордон – це, насамперед, не коротка поїздка, а перебування в новій не звичній країні тягне за собою втому та стрес організму, тому іноді все ж таки трапляються неприємності, і документи можна втратити.

Українські біженці в Європі: нові правила перебування з червня 2022 року

Українські біженці: ситуація в Європі. На даний час Європа намагається врегулювати кількість українських переселенців. Повномасштабне військове вторгнення росії в Україну триває більше 3-х місяців. За даними різних офіційних джерел у цей період Україну залишили більше 5 млн. громадян, з яких понад 3 млн. – біженці. Значна кількість біженців з України спричинила деякі обмеження та зміни в правилах перебування в деяких країнах ЄС, які почали запроваджуватися з початку літа.

З України до Бельгії. 8 плюсів проживання у Бельгії. Допомога українцям. Корисні контакти та посилання від ТОВ Світ сучасних перевезень

З України до Бельгії. 8 плюсів проживання у Бельгії. Допомога українцям. Корисні контакти та посилання від ТОВ Світ сучасних перевезень

Пасажирські перевезення Голландія Україна. Нідерланди для українських біженців в нинішніх реаліях: допомога, житло, робота. 7 плюсів проживання в Нідерландах.

Пасажирські перевезення Голландія Україна. Нідерланди для українських біженців в нинішніх реаліях: допомога, житло, робота. 7 плюсів проживання в Нідерландах.

Перевізник в Німеччину № 1 – ТОВ Світ комфортних перевезень. Допомога українським біженцям у Німеччині. Ціни та вартість життя в Німеччині

Перевізник в Німеччину – ТОВ Світ комфортних перевезень. Допомога українським біженцям у Німеччині. Ціни та вартість життя в Німеччині 2022

Пасажирські перевезення в Бельгію 2022. Визначні місця та пам’ятки культури, які необхідно відвідати, будучи в Бельгії

Пасажирські перевезення в Бельгію 2022. Визначні місця та пам’ятки культури, які необхідно відвідати, будучи в Бельгії

Міжнародні пасажирські перевезення 2022. Світ комфортних перевезень – перевізник №1 до Німеччини , Нідерландів та Бельгії.

Міжнародні пасажирські перевезення 2022. Світ комфортних перевезень – перевізник №1 до Німеччини , Нідерландів та Бельгії.

телефон  ватсап  viber  telegram

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використання цього сайту, Ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Политика конфиденциальности