Пасажирські перевезення Голландія Україна. Нідерланди для українських біженців в нинішніх реаліях: допомога, житло, робота. 7 плюсів проживання в Нідерландах.

від | Тра 26, 2022 | Без рубрики | 0 коментарів

Нашою компанією регулярно здійснюються пасажирські перевезення Голландія Україна.

Перевезення до Голландії (Нідерландів, нід. Nederland) ТОВ Світ комфортних перевезень реалізовано на постійному міжнародному маршруті з України до Бельгії. Нагадуємо, що окрім пасажирських перевезень в Голландію та Бельгію, ми також здійснюємо перевезення до Німеччини, Чехії та Польщі.

Щодо ситуації в Нідерландах, то з відкритих офіційних джерел відомо, що на сьогодні у зв’язку із війною в Україні, в Нідерланди (Голландію) прибуло близько 20 тис. українських біженців, і ця кількість зростатиме в міру загострення воєнних дій у нашій країні.

пасажирські перевезення голландія україна

В даній статті ми трішки познайомимо Вас з Голландією (Нідерландами), плюси та мінуси проживання в цій країні, розповімо на що можуть розраховувати українці, які виїхали чи планують виїхати до Нідерландів, та куди звертатися громадянину України по допомогу.


Плюси та мінуси життя в Нідерландах
Життя в Голландії для іноземців не таке безхмарне, як може здатися на перший погляд. На відміну від короткострокових туристичних поїздок, у яких багато людей прагнуть насолодитися ліберальними законами та просто добре відпочити, постійне перебування у цій країні підходить далеко не всім. Виділимо позитивні та негативні сторони проживання на голландській території.

Плюси життя у Нідерландах
маршрут Більшість місцевих відкриті та доброзичливі люди, які володіють англійською мовою.
маршрут Потужна економіка та вдале географічне розташування.
маршрут Нідерланди дуже демократична, вільна та толерантна країна.
маршрут Економія на транспорті: ідеальна транспортна інфраструктура, безліч велосипедних доріжок.
маршрут Низький рівень злочинності, прозора правова система та практично не має корупції.
маршрут У Нідерландах дуже красиво, у містах безліч каналів та доглянутих парків.
маршрут Якісна медицина та ефективна система освіти.

Мінуси життя в Нідерландах
маршрут Високі податки та висока вартість оренди житла.
маршрут У Нідерландах багато правил та неписаних норм поведінки, виходити за які не варто. І зрозуміти їх можна тільки після тривалого проживання в країні.
маршрут Недостатньо місць для паркування авто, пробки на дорогах та неймовірні штрафи за порушення правил дорожнього руху.
маршрут Іноземцям дуже складно знайти легальну роботу в Нідерландах, однак на даний час це не стосується переселенців з України.
маршрут Велика густота населення на квадратний кілометр, особливо в західній частині країни.
маршрут Клімат. З жовтня до квітня на території Нідерландів переважає вологий клімат, а влітку погода може кардинально змінюватися буквально протягом декількох годин.

Замовити пасажирські перевезення Голландія Україна | VIP сервіс | Доступна ціна | Перевезення Україна Голландія | Скористайтеся кнопкою нижче

кнопка


Ціни та вартість життя в Нідерландах

Найкращими містами для життя в Нідерландах – це Амстердам, Утрехт, Роттердам, Маастріхт та Ейндховен. Однак потрібно пам’ятати, що за все красиве потрібно платити. Найдорожче жити у столиці. Крім столиці, до найдорожчих населених пунктів відносять Роттердам та Гаагу. Оренда однокімнатної квартири в Голландії в центральній частині міста коштує близько 965 євро, а у віддалених районах близько 770 євро. Ціна одного квадратного метра нерухомості в центрі – 3910 євро, а за містом 2705 євро.

пасажирські перевезення голландія україна ціни

Ціни в Нідерландах у 2022 році

Хліб (500 гр) – 1,95 євро
Молоко (1 літр) – 0,99 євро
Яйця (12 шт.) – 1,85 євро
Куряча грудка (1 кг) – 7,79 євро
Картопля (1 кг) – 1,12 євро
Голландський сир (1 кг) – 11,13 євро
Банани (1 кг) – 1,20 євро
Яблука (1 кг) – 2,45 євро
Бензин (1 літр) – 1,68 євро
Таксі (1 км) – 2,18 євро
Проїзд у громадському транспорті – 3 євро
Проїзний квиток на місяць – 89,45 євро
Комунальні послуги (85 м. кв.) – 162,93 євро на місяць
Стільниковий зв’язок (хвилина) – 0,14 євро
Інтернет – 39,62 євро на місяць


Заробітна плата та податки
Королівство Нідерландів вважається однією з найуспішніших держав у Європейському союзі. Це країна з високим рівнем життя, стабільною економікою та чудовою інфраструктурою. Робота в Голландії приваблює величезну кількість іноземців з усього світу, включно з країнами пострадянського простору. Найчастіше голландські компанії забезпечують зарубіжних працівників дуже високою заробітною платою та комфортними умовами праці.

Безробіття в Нідерландах не перевищує 3-4%. Місцева робоча сила дуже кваліфікована, гнучка та продуктивна. Голландські вузи надають якісну освіту та готують висококласних фахівців. Понад 90% громадян Нідерландів вільно володіють англійською мовою.

Мінімальна зарплата у Нідерландах
Всі працівники у Нідерландах віком від 21 до 65 років, які працюють 36–40 годин на тиждень, мають право на встановлений місцевим законодавством мінімум оплати праці. За офіційною інформацією уряду Нідерландів, з 1 січня 2022 року мінімальна зарплата в складає 1725 євро на місяць (398,10 євро на тиждень або 79,62 євро на день). Середня ж зарплата в Нідерландах у 2022 році становить 2855 євро на місяць до сплати податків, після вирахування податків – близько 2152 євро. Річний дохід місцевого працівника становить 37 000 євро.

За порушення норм трудового законодавства, пов’язаних із заниженням мінімальної зарплати, до голландських роботодавців можуть бути застосовані штрафи у розмірі від 12 до 40 тисяч євро.

перевезення україна голландія зарплати

Податки із зарплати у Нідерландах
У Нідерландах встановлено досить високі податки із заробітних плат. Наприклад, ставка прибуткового податку для осіб з річним окладом до 69,4 тисячі євро дорівнює 37,07%, якщо оклад перевищує вказану суму – 49,50%. Але є і податкові пільги, завдяки яким близько 75% від заробленої суми залишається у працівника.
Особистий податковий кредит (для осіб з низьким доходом) у Нідерландах – 2477 євро. Ставка податку доходи від заощаджень та інвестицій дорівнює 30%. Крім того, із працівників стягують Національний страховий внесок (27,65%). У деяких випадках, наприклад, за наявності неповнолітніх дітей, у Голландії передбачено додаткові податкові пільги, що дозволяють знизити навантаження на відрахування із заробітної плати.

Україна Голландія перевезення | Комфортні авто | Замовити пасажирські перевезення в Голландію за допомогою кнопки нижче

україна бельгія


Допомога українцям


Сума соціальної допомоги

Дорослі та діти отримують по €260 щомісяця. На ці гроші ви можете купувати продукти харчування, одяг та інші особисті речі.

Біженці, що проживають у когось у приватній оселі, отримують щомісяця додаткову допомогу на додачу до фінансової допомоги. Дорослі отримують додатково €215 щомісяця, а діти — додатково €55 щомісяця. На ці додаткові гроші ви можете сплачувати проїзд у громадському транспорті, відвідувати родичів або займатися спортом. Ви також можете сплачувати з цих коштів витрати родини, яка приймає вас, але це не обов’язково.

соціальна допомога українцям в Голандії

Якщо ви почнете отримувати зарплатню, фінансова допомога надаватися не буде. Якщо ви станете до роботи, ви повинні повідомити про це за допомогою Лінії допомоги біженцям з України (070) 353 8024. Надання фінансової допомоги буде припинено першого числа наступного місяця.


Банківський рахунок
Багато банків Нідерландів дозволяють біженцям з України відкривати поточні рахунки. Для їх отримання необхідний український біометричний паспорт або посвідчення особи та, в більшості випадків, службовий номер громадянина (БСН).


Страхування
У деяких випадках страхування в Нідерландах є обов’язковим. Якщо Ви лишитеся в приймаючій сім’ї, Ви, як правило, охоплені їх страховкою. Але якщо Ви зупинитесь у приймаючому закладі? У цьому випадку муніципалітет приймаючої установи дбає про необхідне страхування. Але у цьому випадку існують певні обов’язкові ризики. Якщо Ви почнете працювати, Вам також доведеться оформити медичну страховку.


Як дістатися?
Дістатися Нідерландів з України можна, скориставшись послугами ТОВ Світ комфортних перевезень. Враховуючи, європейських залізничних перевізників — більшість із них гарантують українцям безкоштовний проїзд, але це треба перевіряти і враховувати пересадки у випадку поїздки з України. Також можна і долетіти з країни, в якій Ви опинилися. Наприклад, Wizz Air. Угорський лоукостер виконує рейси в нідерландський Ейндховен з багатьох європейських міст, у тому числі практично з усіх міст Польщі, а також Кишенева, Бухареста, Будапешта та інших міст.

Якщо Ви подорожуєте з домашньою твариною, важливо, щоб після прибуття ви відвезли свого улюбленця до ветеринарної клініки. Цей візит безкоштовний і включає загальний огляд тварини і необхідні щеплення.


На який статус розраховувати?
Статус біженця в Нідерландах вимагати не потрібно, та це й неможливо. Влада оголосила мораторій на 6 місяців на запит статусу біженця та будь-які дії щодо нього. Натомість, як і в інших країнах ЄС, для українців нині діє статус тимчасового захисту (Tijdelijke beschermingsrichtlijn). Перебуваючи у цьому статусі, Ви зможете працювати, навчатися, отримувати соціальний та медичний захист, а діти — ходити до дитячого садка чи школи.


Питання житла
Інтернет ресурси для пошуку житла:
https://takecarebnb.org/en
https://sharemyhome.org/uk/i-need-a-home
https://icanhelp.host
https://host4ukraine.com
https://prykhystok.in.ua/find

україна голландія перевезення

https://takecarebnb.org/ – на сайті Takecarebnb українські біженці можуть подати заявку, якщо вони потребують житло. Після цього Вам знайдуть нідерландську сім’ю, яка прийме Вас до себе на три місяці. За цей час Ви зможете вивчити мову та ознайомитися з голландською культурою та суспільством.

https://roomforukraine.eu/room-for-ukraine-eng/– RoomForUkraine є приватною волонтерською ініціативою. Це сайт з пошуку житла в Нідерландах. Мета RoomForUkraine: розміщення біженців з України локально в Європі з людьми, які мають можливість надати місце.

https://sharemyhome.org – займається наданням тимчасового житла.

Якщо Ви оселилися у приватної особи, по приїзді потрібно зареєструватися в муніципалітеті (gemeente) для отримання BSN номера, що надає доступ до держпослуг.

Якщо Ви не маєте де зупинитися, зверніться до одного з центрів прийому біженців:
– Центр прийому біженців у Роттердамі
https://www.rotterdam.nl/wonen-leven/vluchtelingen-oekraine/
– Центр прийому біженців в Амстердамі
https://www.amsterdam.nl/en/refugees/amsterdam-supports-ukraine/


Транспорт. Як користуватися громадським транспортом у Нідерландах?

Проїзд громадським транспортом для українців в Нідерландах безкоштовний. Проїзд поїздами NS також безкоштовний. Забронювати поїздку з України до Нідерландів без пересадок можете на нашому сайті, скориставшись формою замовлення.

пасажирські перевезення в голландію

Нідерланди – та країна, якою легко та зручно подорожувати громадським транспортом. Поїздом або автобусом можна дістатися практично в будь-яку точку країни. Тут зібрано коротку інструкцію з користування громадським транспортом у Голландії.


Як дізнатися який транспорт мені підходить?
Скористайтеся планувальником маршрутів:
9292.nl – для поїздок з точки А до точки У всіма видами транспорту в Голландії
ns.nl – для поїздок поїздом Голландією.


Як дізнатися про розклад потрібного мені транспорту?
На обох зазначених вище сайтах показується актуальний розклад транспорту в Нідерландах, що оновлюється в режимі реального часу.


Скільки коштують квитки на громадський транспорт?
Вартість квитків на поїзд можна уточнити на сайті ns.nl. Додатково до тарифу необхідно сплатити 1 євро за одноразову картку. Цього можна уникнути, якщо купити квиток онлайн або скористатися карткою OV.

Орієнтовну вартість проїзду на інших видах транспорту можна уточнити на сайті 9292.nl. Там вартість розраховується залежно від відстані – за такими тарифами сплачують проїзд власники OV-картки.

Наприклад, проїзд OV-картою на метро від Amsterdam Centraal до Museumplein коштує 1,46 євро. Поїзд Амстердам – Haarlem 4,50 євро. Трамвай Amsterdam Centraal – Rembrandtplein 1,26 євро.

Одноразові квитки коштують, зазвичай, дорожче: від 3 до 6 євро за поїздку, залежно від перевізника. Майже всі перевізники продають квитки на борту лише за карткою.

Міжнародні пасажирські перевезення | Замовити пасажирські перевезення в Голландію | Доступні ціни

кнопка


Що таке OV-картка та де її купити?
По суті, це транспортна карта, що працює за системою pre-paid, з якою можна їздити усім видах громадського транспорту в Голландії. Тобто, на всіх поїздах, автобусах, трамваях та лініях метро.

На карту закидаються гроші, і в міру того як ви їздите, вони списуються за кожну поїздку.
Гості Голландії можуть придбати анонімну карту (anonieme OV-chipkaart). Це має сенс, якщо ви плануєте багато їздити. Сама картка (пластик) коштує 7,50 євро. Для подорожей поїздом на балансі картки має бути мінімум 20 євро. Для інших видів транспорту – щонайменше 4 євро.

Купити OV-карту можна на залізничних станціях, у квиткових касах та інших точках продажу (оберіть потрібне вам місто та у списку You want – Buy an anonimous card).

Після завершення поїздки ви можете повернути залишок балансу з картки. При цьому вартість самої картки (7,50 євро не повертається). Але термін її дії – 4-5 років, тому ви зможете використати її у нових поїздках або віддати/продати знайомим.


Що таке чек-ін та чек-аут?
При вході та виході в будь-який громадський транспорт Нідерланди потрібно робити чек-ін та чек-аут (прикладати квиток до валідатора). В автобусах та трамваях вони знаходяться всередині. У метро та на залізниці – на вході до станції.

міжнародні пасажирські перевезення

Де купити квитки на транспорт у Нідерландах?
Квитки на поїзди ви можете купити в жовтих автоматах на станціях, в касах (буде додатковий збір за послугу) або онлайн.

Одноразові квитки на автобус можна придбати у водія. Готівку він не приймає, оплата лише за карткою.


Працевлаштування українців
https://help-ukraine.nl/refugee/jobs#gsc.tab=0 – вся інформація про пошук роботи та пов’язані з цим питання у форматі питання – відповідь.

послуги пасажирських перевезень

Україна Голландія перевезення пасажирів за доступною ціною | Послуги пасажирських перевезень | Замовити

україна бельгія

Медицина
Медична система Нідерландів складається із трьох головних груп – сімейний лікар (huisarts), медичний фахівець (specialist) та соціальна медицина (sociale geneeskunde)

Сімейний лікар
У цю групу входять і сімейні лікарі для людей з особливими потребами та спеціалісти із геріатрії.

пасажирські перевезення голландія україна медицина

Сімейний лікар зазвичай працює окремо, тобто у нього чи неї є окреме постійне приміщення для прийому пацієнтів (huisartsenpraktijk). Буває, кілька лікарів можуть знаходитися у одній будівлі чи кілька лікарів можуть працювати у одній huisartsenpraktijk.

Вам потрібно знайти свою huisartsenpraktijk (це може бути один лікар чи кілька, що чергують по черзі) і записатися як паціент. Не всі практики приймають нових пацієнтів, бо у них є ліміт на кількість приписаних до них людей.

Щоб знайти сімейного лікаря, пошукайте практику біля вас на сайті Kies Uw Huisarts (вебсайт ”Шукай сімейного лікаря”) або на сайті https://www.zorgkaartnederland.nl/. Якщо ви живите у чиємусь будинку, скоріше за все, ви можете звернутися до їхнього сімейного лікаря, запитайте про це господарів.

Сімейний лікар в Нідерландах виконує ті ж функції, що і сімейний лікар в Україні. Тобто первинний огляд пацієнтів. За потреби, сімейний лікар чи то лікар загальної практики направить вас до спеціалізованого лікаря.

Медичний фахівець (specialist)
Лікар-фахівець – це, наприклад, кардіолог чи офтальмолог. Попасти до такого лікаря на прийом можна за направленням від вашого сімейного лікаря. Без направлення до фахівця Ви можете прийти також у екстренних випадках (наприклад, з переломом). Але за власний рахунок до фахівця можна звернутися й без направлення. Для відшкодування витрат завжди потрібне направлення від лікаря загальної практики або іншого медичного спеціаліста.

Якщо лікар продовжує відмовлятися надати направлення, Ви можете попросити свого постачальника медичних послуг (страхову компанію) про посередництво або дозвіл звернутися до спеціаліста.

Медичні спеціалісти зазвичай працюють при госпіталях (ziekenhuis чи gasthuis) або клініках (kliniek). Відгуки про різні медичні установи Ви можете переглянути на сайті https://www.zorgkaartnederland.nl/.

Соціальна медицина (sociale geneeskunde)
Соціальна медицина зосереджується на зміцненні здоров’я та боротьбі з хворобами, а також на участі та належному розподілі та розподілі допомоги. Це, наприклад, лікар на підприємствах, лікар із страхових випадків, лікар із соціального здоров’я чи спортивний лікар.

Відповіді на більшість питань щодо медичної допомоги в Нідерландах Ви можете знайти тут https://help-ukraine.nl/refugee/health#gsc.tab=0.


Інтернет ресурси допомоги українцям
https://ukrainians.nl/pages/about – фундація українці у Нідерландах

https://www.facebook.com/groups/ukr.holland – група Facebook «Українці Нідерландів та Бельгії»

https://www.facebook.com/groups/134527721478438 – група Facebook пасажирські перевезення з Нідерландів в Україну

https://help-ukraine.nl/refugee – сайт, де є відповіді буквально на всі питання, які можуть виникнути в українців, що опинилися в Нідерландах.

https://www.refugeehelp.nl/get-help – RefugeeHelp – це стартова онлайн-платформа для українських громадян у Нідерландах та для всіх, хто хоче допомогти.

перевезення україна голландія

Офіційні служби

Посольство України в Нідерландах (Гаага):

Groot Hertoginnelaan 26, 2517 EG, The Hague, The Netherlands.
https://netherlands.mfa.gov.ua/
+31 70 362 60 95
emb_nl@mfa.gov.ua
embukr@wxs.nl

Служба імміграції та натуралізації
https://ind.nl/en/ukraine/Pages/Ukraine.aspx

Надіємось, що дана стаття стала для Вас корисною.

Пам’ятайте, що пасажирські перевезення Голландія Україна – це ТОВ Світ комфортних перевезень.

пасажирські перевезення

Ми завжди до Ваших послуг, готові Вас везти в будь-який час!
Все буде – Україна! Слава Україні!

пасажирські перевезення
Світ комфортних перевезень

Світ комфортних перевезень

admin

Компанія-перевізник з України до Європи

5 2 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Як не стати жертвою шахраїв, бронюючи пасажирські перевезення Україна-Нідерланди, Україна-Німеччина, Україна-Бельгія у приватних перевізників

Як не стати жертвою шахраїв, бронюючи пасажирські перевезення Україна – Бельгія, Україна – Німеччина, Україна – Нідерланди у приватних перевізників

Відмова на повторний в’їзд до Польщі: що робити при виникненні проблеми повторного перетину кордону з України до Польщі

Відмова на повторний в’їзд до Польщі: що робити при виникненні проблеми повторного перетину кордону з України до Польщі

3 кроки якщо втрачено документи у Європі

Основним документом спокійного проживання у Європі звичайно ж є закордонний паспорт і для тих, хто переїхав у будь-яку з країн Європи його наявність важлива як ніколи. Однак поїздка за кордон – це, насамперед, не коротка поїздка, а перебування в новій не звичній країні тягне за собою втому та стрес організму, тому іноді все ж таки трапляються неприємності, і документи можна втратити.

Українські біженці в Європі: нові правила перебування з червня 2022 року

Українські біженці: ситуація в Європі. На даний час Європа намагається врегулювати кількість українських переселенців. Повномасштабне військове вторгнення росії в Україну триває більше 3-х місяців. За даними різних офіційних джерел у цей період Україну залишили більше 5 млн. громадян, з яких понад 3 млн. – біженці. Значна кількість біженців з України спричинила деякі обмеження та зміни в правилах перебування в деяких країнах ЄС, які почали запроваджуватися з початку літа.

З України до Бельгії. 8 плюсів проживання у Бельгії. Допомога українцям. Корисні контакти та посилання від ТОВ Світ сучасних перевезень

З України до Бельгії. 8 плюсів проживання у Бельгії. Допомога українцям. Корисні контакти та посилання від ТОВ Світ сучасних перевезень

Перевізник в Німеччину № 1 – ТОВ Світ комфортних перевезень. Допомога українським біженцям у Німеччині. Ціни та вартість життя в Німеччині

Перевізник в Німеччину – ТОВ Світ комфортних перевезень. Допомога українським біженцям у Німеччині. Ціни та вартість життя в Німеччині 2022

Перевезення пасажирів за маршрутом Україна Бельгія компанією Світ комфортних перевезень в умовах 3-го місяця війни

Пасажирські перевезення за маршрутом Україна Бельгія компанією Світ комфортних перевезень в умовах 3-го місяця війни

Пасажирські перевезення в Бельгію 2022. Визначні місця та пам’ятки культури, які необхідно відвідати, будучи в Бельгії

Пасажирські перевезення в Бельгію 2022. Визначні місця та пам’ятки культури, які необхідно відвідати, будучи в Бельгії

Міжнародні пасажирські перевезення 2022. Світ комфортних перевезень – перевізник №1 до Німеччини , Нідерландів та Бельгії.

Міжнародні пасажирські перевезення 2022. Світ комфортних перевезень – перевізник №1 до Німеччини , Нідерландів та Бельгії.

телефон  ватсап  viber  telegram

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використання цього сайту, Ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Политика конфиденциальности